EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TEB’ten ayda 350 TL’ye bayram kredisi!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından geliştirilen Kurban Bayramı’na özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüketicilere çok özel fırsatlar sunuluyor.

Türkiye’nin en güvenilir bankalarından TEB (Türk Ekonomi Bankası) tarafından sayılı günler kalan Kurban Bayramı öncesinde bayram hediyesi yerine geçecek yepyeni bir ihtiyaç kredisi kampanyasına imza atıldı.

TEB tarafından Kurban Bayramı dönemine özel olarak geliştirilen ihtiyaç kredisi kapsamında ayda 350 TL taksitle kredi kullanılabiliyor. TEB tarafından geliştirilen düşük taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası bayram döneminde oluşabilecek ihtiyaçların rahatça karşılanabilmesi için geliştirildi. Sağlıktan, eğitime, teknolojiden tatile, dekorasyon yenilemesinden seyahat harcamalarınıza kadar bayramda ihtiyaç duyduğunuz her şey için TEB tarafından tüketicinin kredi notuna göre kişiye özel kredi veriliyor.

Kişiye özel faiz oranları ve tutarlarda verilecek ihtiyaç kredisinde tüketicinin kredi notu belirleyici olacak. Daha önceden TEB müşterisi olan tüketicilere sağlanacak olan ihtiyaç kredisi kapsamında başvuruda bulunan vatandaşların nakit ihtiyaçlarına, ödeme gücüne göre farklı vade imkanları sunulacak.

Kişiye özel ödeme planı geliştirilen TEB ihtiyaç kredilerinde Findeks kredi notu esas alınarak ayrıcalıklı ödeme olanakları da sağlanacak. Kredi notuna bağlı olarak ayarlanan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile geri ödeme imkânı sunulan TEB Kurban Bayramı’na özel kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler özel ödeme koşullarına sahip olacak.

Taksitlendirme seçeneklerinin 3 ay ile 48 ay arasında değişiklik göstereceği ihtiyaç kredilerinden faydalanmak isteyen TEB müşterileri, tüm TEB şubelerinden, mobil bankacılık, internet bankacılığı şubeleri ile veya CEPTETEB mobil uygulamasını kullanarak başvuruda bulunabilir.
Kurban Bayramı dönemi için geliştirilen ayda 350 TL’den başlayan taksitlerle ihtiyaç kredisi imkanları ile acele edin!