EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Luxera Meydan

İstanbul Avrupa / Bağcılar

Luxera Meydan Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Luxera Meydan Hakkında

Luxera Gayrimenkul tarafından Bağcılar'da hayata geçirilen Luxera Meydan projesinde büyüklükleri 72 metrekare ile 158 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 242 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 50 ticari birimin de yer aldığı Luxera Meydan'da teslimlere Aralık 2019'da başlanacağı öngörülüyor.

Mahmutbey'in en önemli iki caddesinin kestiği noktada 11 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Luxera Meydan projesi 24 Ekim Salı günü gerçekleştirilen lansmanla basın mensuplarının beğenisine sunuldu. 22 katlı iki bloktan meydana gelen Luxera Meydan projesi lokasyonuyla dikkat çekiyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Havalimanı gibi önemli yatırımların çevrelendiği bir bölgede yükselen Luxera Meydan; üç farklı metro hattının kesiştiği bir noktada yer amasıyla da yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor.

E-5’e 6 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 7 dakikalık mesafede bulunmasıyla yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gören Luxera Meydan'da fiyatlar 333 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Yüzde 25 peşinatla 36 ay vade farksız taksit imkanından yararlanarak konut sahibi olunabilen projeden banka kredisiyle daire satın almak isteyenlere, yüzde 0.99 faiz oanıyla 120 aya kadar vade fırsatı sunuluyor.

Proje hakkında bilgi veren Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, "Sektörümüzde yalnızca nitelikli konut projeleri geliştirmenin ötesinde, Luxera markamızla lüksü ulaşılabilir seviyelerde sunmayı amaçlıyoruz. Bu noktada projelerimizde birinci sınıf malzemeleri ve alanın önde gelen markalarını tercih ediyoruz. Maliyetlerimiz her ne kadar yükselse de minimum karlılıkla müşteri memnuniyetimizi yüksek tutmayı amaçlıyoruz. Luxera markalı projelerimizin ortak noktası; merkezi konumları, lüks donatıları ve ulaşılabilir fiyatlarıdır. Markamızı sektörde bu çizgide konumlandırırken daima yaşanabilir ve kullanışlı metrekarelerde daireler oluşturmayı da göz önünde bulunduruyoruz. Bu anlamda, Luxera Meydan projemizde en küçük 1+1 dairemizi 72 metrekare olarak tasarladık. Bu yaklaşımımızın uzun vadede güçlü bir müşteri kitlesi ve kaliteli bir marka algısı oluşturacağına inanıyorum" dedi.

Luxera Meydan Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro E-5
Projeyle ilgileniyorum